Martens7777777
8 months ago
2 days ago
2

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda v FM26 bude možné hrát i za REPREZENTACI nějak. Ted v originální hře to zatím nejde.

Děkuji za odpověd

You'll need to Login to comment