Offan - Comments

Comments
#838944 Orange Ekstraklas 2007/2008
Offan
4 years ago
1 week ago
4
By Wiciuwic 30 August 2025 - 18:48 PM UTC 

Planujesz też zająć się grafiką czyli facepacki itd? Ale mocno szanuję projekt! Niesamowita nostalgia do tych czasów ))

 

Tak, ale na razie pracuję nad II ligą, jak skończę, to się tym zajmę taki jest plan. No i dzięki za miłe słowa 🙂

#820284 Polish Ekstraklasa Old System (2013/2020)
Offan
4 years ago
1 week ago
4
By ziemowitanderson 06 April 2025 - 23:04 PM UTC 

siemka, mam do ciebie sprawę, jesteś w stanie lekko zmodyfikować albo stworzyć dodatkową/specjalną wersje tego moda, żeby nie miał prefixu polska, żeby dało się go z innymi modami połączyć i chciałbym też dla siebie taką wersję (jeśli to możliwe), żeby w zasadach superpucharu to wyglądało mniej więcej jak hiszpanii oraz dodatkowo forma spadków z ekstraklasy do 1 ligi wyglądała tak, że 2 drużyny spadają bezpośrednio, a trzecia drużyna od końca gra w barażu o utrzymanie z drużynami z 1 ligi i wtedy w 1 lidze w barażu musiałoby brać udział 6 zespołów, a nie 4 i wtedy zaczęło by się to od ćwierćfinałów i zespół z esy grający w barażu by zaczynał grę od półfinału, pozdrawiam.

Jak będę miał trochę więcej czasu, bo w tym momencie mam jeszcze inne projekty, to postaram się coś pokminić. Ta drugą część jest do zrobienia na pewno co do pierwszej nie wiem, czy będzie to możliwe, ze względu na to że cała liga jest tu zrekonstruowana od podstaw. Ale coś się popróbuje