Kamil Dzikowski Activity
Nie mogę zrobić zdjęcia menedżera pomoże ktoś?
Mam pytanie czy komuś też się wyłącza gra po zainstalowaniu tego moda? manager portrait
gdzie wrzucic pliki 3d?
Ja wiem jak to zrobić
Wrzuciłem wszystko tak jak powinno być ale nadal nie działa herb Realu Madryt i Napoli